FC "Sion" uzbrucējs Roberts Uldriķis

Šveices Superlīgas pēdējā 36.kārtā Roberta Uldriķa pārstāvētajai FC «Sion», lai saglabātu vietu augstākajā divīzijā bija nepieciešama uzvara pret «Servette».

Lietainos laikapstākļos notikušajā spēlē Uldriķis laukumā devās tikai 63. minūtē, kad rezultāts bija 1:1. Latvietim savus svarīgākos vārtus šosezon izdevās iesist jau pēc 11 minūtēm, kad Uldriķis noslēdza «Sion» ātro pretuzbrukumu, pēc viesu pirmo vārtu guvēja Pažtima Kasami piespēles bumbu ieraidot tukšā «Servette» cietoksnī. Uldriķis šosezon Superlīgā 24 spēlēs izcēlies ar četriem rezultatīviem sitieniem.

Intervija – Roberts Uldriķis, FC «Sion» uzbrucējs

Paralēli noritējušajā spēlē ilggadējais Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins aizvadīja atvadu spēli «Zurich» sastāvā. Cīrihieši līdz pat 74. minūtei atradās šķietami nesalaužamā 3:0 vadībā pār «Sion» galveno konkurenti «Thun».

Uzvara ļāva «Sion» izglābties no pārspēlēm par vietas saglabāšanu Superlīgā.