Baltijas Top līgas grupas turnīrs regbijā. "Garkalne/Livonia" – "Aužolas"

Jau pirms spēles «Livonijas» regbistu izredzes Upesciema laukumā nebija lielas. To lielā mērā ietekmēja gan pēdējā vieta tabulā, gan retās rezervistu rindas; turklāt komandu pametis viens no līderiem Valters Raņķis. Par spīti tam spēles sakums izskatījās pat cerīgs. Lai arī pirmos punktus ar soda sitienu guva Kauņas regbisti, livonieši veica divus sekmīgus pretuzbrukumus, kas vainagojās ar piezemējumiem un rezultāts bija 10-3 mājinieku labā. Punktus atnesa abi leģionāri - Maria Soria Ibanez un Šons Bakers.  Diemžēl puslaika beigās nāca atslābums, ko «Ažuolas» spēlētāji izmantoja. Viņu kontā divi piezemējumi un precīzi realizācijas sitieni, un vadību ar 17-10 jau ieguva lietuvieši. Otrā spēles daļā viesi savu pārsvaru tikai nostiprināja - vēlreiz divi piezemējumi un realizācijas sitieni, un livoniešu izredzes glābt spēli bija ļoti vājas – 10-32. Tomēr pēdējās 10 minūtēs arī «Garkalnes» regbisti spēja sarūpēt vienu piezemējumu un trāpīgu realizācijas sitienu. Spēles likteni tas nemainīja un «Livonijas» regbisti piedzīvoja zaudējumu ar 17-32.

Intervija - Gundars Grieķis, «Garkalne/Livonia» regbists

Pēc šī mača «Livonijas» regbisti tā arī palika pēdējā vietā, un tagad visticamāk ar «Miesnieku» regbistiem vēl aizvadīs spēli par piekto vietu.