Latvijas futbola Virslīga. "RFS" - "Valmiera FC"

Pēdējās trijās spēlēs RFS piedzīvoja divus zaudējumus, kas nedaudz pabojāja izcilo sezonas sākumu. Savukārt Valmiera pirms došanās uz Rīgu zaudēja citam galvaspilsētas klubam un risināja klubā esošās nesaskaņas. Galvenā trenera un viņa asistenta diskvalifikāciju dēļ RFS spēlei ar Valmieru bija spiesti deleģēt Mihailu Zemļinski. Spēles sākums pārsteidza visus Arkādija stadiona klātešos, jo pirmajā spēles minūtē Tolu izvirzīja Valmieru vadībā. Mājinieki strauji centās atspēlēties un īsā laikā radīja vairākus bīstamus uzbrukumus. Aktivitāte rezultējās devītajā minūtē, kad Kuadio panāca neizšķirtu. Vēl pēc mirkļa Šimkovičs izvirzīja jau RFS vadībā – 2:1. Vienpadsmit minūtēs komandas guva trīs vārtus. Līdz puslaika izskaņai laukumā dominēja RFS, bet rezultāts nemainījās. Otrā puslaika sākumā Tolu guva savus otros vārtus spēlē un panāca izlīdzinājumu 2:2. Šķietami paglābušies no zaudējuma, valmierieši tomēr nespēja labot robus aizsardzībā un atlikušajā laikā RFS guva trīs vārtus – divi no tiem Lemajiča kontā. Uzvara RFS ar 5:2.

Intervija - Roberts Savaļnieks, RFS uzbrucējs

Panākums ļāva RFS turnīra tabulā pietuvoties Rīga FC, bet Valmiera saglabā ceturto vietu.