"Livonia-1" izcīna Latvijas kausu regbijā-7

Šoreiz turnīram bija pieteikušās sešas komandas. Saskaņā ar nolikumu tās tika sadalītas divās apakšgrupās, kur aizvadīja priešsacīkšu spēles. Pēc tam katras grupas divas labākās tikās pusfinālā, bet pēc tam uzvarētāji tika finālā. Izšķirošajā mačā laukumā tikās jau ierastie sāncenši – «Miesnieki» pret «Livonijas 1»  komandu. Pirms tam gan abas vienības bija traumu dēļ zaudējušas savus līderus. Grūti spriest, kā cīņa izvērstos, ja tā nenotiktu, bet finālu labāk uzsāka livonieši. Viņi izdarīja pirmo piezemējumu, kam izrādījās liela psiholoģiska nozīme. Puslaika izskaņā sekoja vēl viens «Livonijas» regbistu piezemējums, ko papildināja trāpīgs realizācijas sitiens, un 12-0 viņu labā. Otrajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja miesnieki, taču bez taustāma labuma. Tikmēr livonieši spēles beigās vēlreiz ienesa bumbu pretinieku ieskaites laukumā, un līdz ar to svinēja uzvaru finālā ar 17-0. Tātad viņiem tika Latvijas kauss regbijā -7.

Intervija - Valters Raņķis, «Livonia 1» kapteinis

Trešo vietu kausa izcīņā ieguva «Ežu» regbisti, kuri mazajā finālā ar 24-0 pieveica «Fēnikss» regbistus.