Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" 3:2 HK "Liepāja"

Pēc klusuma brīža, godinot aizsaulē aizgājušo Jāni Kvēpu, laukumā sākās īsta cīņa. Vēl pirms spēles bija skaidrs, ka tikai uzvara pār HK «Liepāja» kurbadiešiem saglabātu reālas cerības uz uzvaru regulārās sezonas kopvērtējumā. Šādos brīžos noder pieredze, kas HK «Kurbads» netrūkst. Mārtiņš Cipuls realizēja pirmo vairākumu. Vadību vicečempioni HK «Kurbads» zaudēja vien otrā perioda sākumā, kas teicamu kombināciju pabeidza Karolis Krasilnikovas, bet trešdaļas izskaņā atkal savs vādrs bija sakāms Cipulim vēlreiz izvirzot vadībā HK «Kurbads» 2:1. Nostiprinot pārsvaru, «Kurbadam» izdevās jau izšķirošajās spēles daļas sākumā, kad Artūrs Logunovs panāca 3:1. HK Liepāja" gan nepadevās un izskaņā samazināja rezultāta starpību līdz 3:2, bet spēka liepājniekiem vairs nepietika un HK «Kurbads» varēja svinēt uzvaru 3:2.

Intervija - Mārtiņš Cipulis, HK «Kurbads» uzbrucējs

HK «Kurbads» sezonu pabeidza ar izcīnītiem 56 punktiem un ir turnīra līdere, taču, ja atlikušajās divās spēlēs 2.vietā esošais «Olimps» divreiz uzvarēs pastarīti HS «Rīga», tieši «Olimps» kļūs par pamatturnīra uzvarētāju.

Izslēgšanas spēles Virslīgā jau nākamnedēļ.