Latvijas handbola Virslīga sievietēm. "Stopiņu NHK" – "Jēkabpils"

Latvijas virslīgas handbola čempionātā otrā posma spēcīgāko grupā šodien savā starpā tikās «Stopiņu NHK» un «Jēkabpils» komandas. Cīņa izvērtās ļoti rezultatīva un emocijām bagāta. Pēc pirmajām 15 minūtēm sāka iezīmēties vairāk pieredzējušo «Stopiņu» spēlētāju pārākums, un viņas ieguva četru vārtu vadību. Pēc tam aina mainījās, un otrā puslaika sākumā tempu kurinošās jēkabpilietes pārņēma vadību, un tablo jau rādīja plus seši viešņām. Te izpaudās viņu fiziskās kondīcijas pārākums pār mājiniecēm. «Stopiņu» handbolistes, protams, nepadevās, taču spēli glābt viņām neizdevās. Jēkabpilietes svinēja uzvaru mačā ar 45-41. Uzvarētājām 11 vārtus guva Krista Minova, bet zaudētājām – 12 - Ivita Asare.

Intervija - Krista Minova, «Jēkabpils» handboliste

Tagad «Jēkabpils» handbolistes ar trim uzvarām kļuvušas par posma līderēm, bet «Stopiņu» komanda aiz «Latgols» ieņem trešo pozīciju.