Deivisa kausa izcīņa Latvija - Ēģipte. 1.diena

Latvijā Deivisa kausa spēle norisinās pēc trīs gadu pauzes. Komandu prezentēšanā nepiedalījās Latvijas spēlētājs Mārtiņš Podžus. Pirmajā spēlē debiju izlasē piedzīvoja 17 gadus vecais Kārlis Ozoliņš. 197 cm garais puisis pārliecinoši spēlēja savas serves geimus tomēr kapitulēja abos setos - pirmajā taibreikā ar 11:9 - Savukārt otrajā ēģiptietis lauza Ozoliņa servi pie rezultāta 6-5 savā labā. Tas ļāva viņam uzvarēt otro setu ar 7-5 un visu spēli ar 2-0.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, Latvijas valstsvienības tenisists

Ernestam Gulbim cīņa ar Ēģiptes otro numuru iesākās ļoti sīvi. Tomēr esot vadībā ar 5-4 viņš lieliski nospēlēja servējot Ēģiptietim - ar trešo piegājienu izdevās izmantot breikbumbu un uzvarēt pirmo setu ar 6-4. Otrajā setā Gulbis jau ar pirmo iespēju lauza pretinieka servi. Agresīvais spēles stils atmaksājās. Latvijas pirmais numurs vēlreiz lauza Ēģiptes otrā numura servi - Pārliecinoši uzvarot savas serves geimus Gulbim uzvara otrajā setā ar 6-3 un mačā ar 2-0.

Intervija - Ernests Gulbis, ATP 161. rakete

Pēc pirmās dienas Latvijas un Ēģiptes duelī neizšķirts 1-1. Sestdien komandas izspēlēs dubultspēli un divas vienspēles. Mačā uzvarēs izlase, kura izcīnīs vismaz trīs panākumus.