MHL jaunatnes hokeja līga. HK "Rīga" - Sanktpēterburgas "Dinamo"

Jaunatnes hokeja līgā cīņu par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā turpina hokeja kluba «Rīga» spēlētāji. Pēc vakardienas 3-4 zaudējumu Sanktpēterburgas «Dinamo» šodien mūsējie spēja revanšēties. Pirmajā trešdaļā pēc «Rīgas» uzbrucēja Denisa Fjodrova gūtajiem vārtiem pēc trim minūtēm pretinieki rezultātu izlīdzināja. Toties otrajā periodā vārtus guva tikai rīdzinieki. Vispirms izcēlās Bulats Gaļimovs, bet pēc tam rezultatīvs bija Kristaps Skrastiņš, un 3-1 «Rīgas» labā. Pēdējās trešdaļas vidū Sanktpēterburgas hokejisti izmantoja skaitlisko vairākumu un guva savus otros vārtus, līdz ar to intriga atjaunojās. Spēles beigās viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukumu spēlētāju. To izmantoja mūsējie un Patriks Zabusovs raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos. Tādējādi «Rīgas» klubs izcīnīja uzvaru spēlē ar 4-2.

Intervija - Jānis Voris, HK «Rīga» vārtsargs

Līdz pamatturnīra beigām «Rīgas» klubam jāaizvada vēl četras spēles. Tuvākie sekotāji atpaliek par trim punktiem - tā ka izredzes nav sliktas.