Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem. "Celtnieks Rīga" – "Ogre"

Vīriešu handbola čempionātā pēc Jaunā gada komandas sadalītas divos četriniekos. Spēcīgākajā grupā vicelīderi «Celtnieks Rīga» savā laukumā tikās ar trešo vietu ieņēmušo «Ogre» vienību. Pirmās 10 minūtes minimālā vadībā bija viesi. Taču tad, spēlējot arī bez četriem pamatsastāva spēlētājiem, «Celtnieka» handbolisti pārņēma vadību. Sāka izpausties «Celtnieka» spēlētāju labāka fiziskā sagatavotība un līdz ar to ātrāka pāreja no aizsardzības uzbrukumā. Puslaiku celtnieki pabeidza 20-14 savā labā. Otrajā spēles daļa viss ritēja iepriekšējās sliedēs – rīdzinieku pārsvars svārstījās no plus četriem līdz plus astoņiem vārtiem. «Celtnieka» rindās rezultatīvi spēlēja abi baltkrievi Aleksejs Haisa un Aleksandrs Pačikaiļiks, kuri kopā guva 21 vārtus. Spēles beigu iznākums – «Celtnieka» uzvar pār «Ogri» ar 42-32.