Latvijas hokeja virslīga. Hk "Olimp" - HK "Liepāja"

Līdervienības «Olimp» un trešajā vietā esošo «Liepājas» hokejistu mačā pirmais periods beidzās bez vārtu guvumiem. Un tikai spēles vidū «Olimp» hokejistam Ričardam Puriņam izdevās atklāt gūto vārtu skaitu. Rezultāts 1-0 noturējās līdz trešās trešdaļas sākumam, kad Ņikita Zantmans mājinieku pārsvaru dubultoja. Tomēr apmēram 7 minūtes pirms pamatlaika beigām liepājnieku lietuviešu leģionārs Marks Kaļeiņikovs vienus vārtus atguva. Spēles beigās kurzemnieki, kas tobrīd bija skaitliskajā vairākumā, lai glābtu spēli, nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Divas sekundes pirms sirēnas Bruno Zabis arī guva vārtus, kuri pēc tiesnešu ilga video atkārtojuma noskatīšanās tika ieskaitīti. Rezultātu 2-2 nemainīja arī piecu minūšu pagarinājums. Savukārt pēc spēles metienu sērijā, gūstot divus vārtus jau pieminētajam Bruno Zabim, laimīgu uzvaru ar 3-2 izcīnīja «Liepājas» hokejisti.