Rīgas Domes kausa izcīņa handbolā U18. Latvija - Lietuva

Rīgas Domes kausa izcīņas turnīra mērķis ir palīdzēt Baltijas jauniešu izlasēm sagatavoties gaidāmajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačiem. Tā kā nepiedalās Igaunijas U-18 izlase, Latvijas jaunieši vēlreiz tikās ar Lietuvas vienaudžiem, kuriem vakar piekāpās ar 8 vārtu starpību. Toties šodien laukumā devās apņēmības pilni revanšēties, un spēles pirmajā daļā tas arī izdevās pat ar uzviju. Mūsu vārtos lielisks bija Mārtiņš Ozoliņš, kurš vairākkārt glāba komandu, bet uzbrukumā latvieši un līderis Endijs Kušners bija neapturami. Pirmais puslaiks beidzās ar 10 vārtu pārsvaru 19-9. Otrajā puslaikā mūsējie jau noturēja iekrāto, un vienīgi spēles beigās lietuvieši pamazām starpību samazināja. Uzvaru gan netika izlaista no rokām, un beigās gūta uzvara pār Lietuvas U-18 izlasi ar 30-27. Endijs Kušners šajā mačā guva 12 vārtus.