Rīgas Domes kausa izcīņa handbolā U18. Latvija - Lietuva

Tadicionālais Rīgas domes kauss šosezon pamatīgi mainījis būtību – ierastā turnīra saimniece Latvijas nacionālā valstsvienība jau devusies uz Eiropas čempionātu, tāpēc šoreiz Rīgā pārbaudes turnīrs jauniešu un junioru izlasēm. Latvijas U-18 izlasei pirmās spēles sākums pret Lietuvu nepadevās labs – pirmajās piecās minūtēs mūsējie sausā – tomēr vēlāk pateicoties teicamai mūsu vārtsarga Mārtiņa Ozoliņa spēlei – latvieši atguvās un puslaikā devās ar +1.

Otrajā puslaikā Ozoliņam spēle vairs tā nevedās un leiši pārņēma vadību, vienu brīdi sasniedzot pat desmit vārtu pārsvaru. Latvieši riskēja - vairākas minūtes spēlējot bez vārtsarga, pāris vārtus atspēlējām, bet tāpat zaudējums Lietuvai 27:35.

Intervija - Mārtiņš Ozoliņš, Latvijas U-18 handbola izlases vārtsargs

Šo spēli tiesāja Latvijas labākais tiesnešu duets Renārs Līcis un Zigmārs Sondors, kuri tiesās arī Eiropas čempionāta finālturnīru pieaugušajiem. Latvijas U-18 izlasei nākamā spēle jau svētdien pret tiem pašiem leišiem.