Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Latvijas Universitāte" – BK "VEF Rīga"

Pirms cīņas nebija šaubu, kuri šajā mačā ir favorīti. Iespējams, ka to pārāk labi apzinājās arī vefieši, kas acīmredzami nebija īsti psiholoģiski gatavi Latvijas Universitātes komandas pretestībai. Spēles pirmajā puslaika gandrīz visu laiku vadībā bija studenti, un tikai īsi pirms pārtraukuma VEF spēja izvirzīties minimālā vadībā 38-35. Likās, ka otrajā puslaikā viss beidzot nostāsies savā vietā. Tomēr tā nenotika – rezultāts joprojām svārstījās par labu te vienai, te otrai komandai. Atšķirība bija tāda, ja LU spēlētāji cīnījās par 110 procentiem, tad «VEF Rīga» basketbolisti mocījās. Tā visa summā rezultativitāte bija krietni zem ierastās. Vēl trīs minūtes pirms finālsirēnas vadībā bija Latvijas Universitātes vienība. Tomēr trīs pēdējos uzbrukumus rezultatīvi noslēdza vefieši. Tas ļāva viņiem gūt mokošu uzvaru pār studentiem ar 70-64.

Intervija - Edvards Reinis Mežulis, LU centra spēlētājs

Pēc 14 uzvaras «VEF Rīga» ieņem otro vietu aiz «Ogres» basketbolistiem, bet Latvijas Universitātes spēlētāji dala 12.-14. pozīciju.