Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – BK "Ventspils"

Līderu duelis Ogres 1.vidusskolas zālē pulcēja sen neredzēti lielu skatītāju pulku, tāpēc daļai nācās spēli vērot stāvus. Un laukumā patiešām bija ko redzēt! Cīņās sākumā neliels pārsvars bija ventspilniekiem, tomēr itin drīz vadību pārņēma ogrēnieši. Tā tas turpinājās līdz otrās ceturtdaļās vidū mājinieki jau ieguva taustāmu 13 punktu pārsvaru. Līdz lielajām pārtraukumam gan ventspilnieki atpalicību gandrīz likvidēja. Pēc 20 minūtēm 46-44 «Ogres» labā. Trešajā ceturtdaļā ritēja cīņa mainīgām sekmēm, un vadības groži te pārgāja no vienas komandas uz otru. «Ogres» sastāvā ar tālmetieniem paspīdēja atgriezušais Kaspars Bērziņš, kā arī Kristaps Dārgais. Pēdējā ceturtdaļā jau vadību ieguva ogrēnieši, un apmēram trīsarpus minūtes pirms spēles beigām pēc Bērziņa trieciena no augšas uz tablo jau bija plus 10 «Ogrei». Taču ventspilnieki nepadevās liktenim un pēc Ronalda Zaķa atbildes trieciena vairs tikai četru punktu starpība. Galotne tomēr piederēja «Ogrei»-, izcēlās Džeims Betemons un Bērziņš, pieliekot punktu. Gala rezultāts «Ogres» uzvara 97-92, un mājinieku nometne sajūsmā.

Intervija - Kaspars Bērziņš, «BK Ogre» centra spēlētājs

Ogrēnieši ar 15 uzvarām tagad ir vienīgie līderi, bet «Ventspils» ar 10 panākumiem un četrām neveiksmē, arī aiz «VEF Rīga» un «Kalev/Cramo» ieņem ceturto pozīciju.