Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" 5:1 HK "MOGO"

Hokeja Virslīgas jaunpienācēja Olimp vienība šosezon ir nopietna pretiniece visiem ilggadējiem Virslīgas smagsvariem. Čempione Mogo šosezon pret Olimpu iepriekš bija zaudējusi abās cīņās. Trešajā tikšanās reizē Mogo bija izcila iespēja izvirzīties vadībā, bet Edgars Kurmis nerealizēja paša nopelnīto soda metienu. Olimp momentāli sarūpēja pat divas atbildes uzreiz – pieredzējušie bijušie Latvijas izlases aizsargi Maksims Širokovs un Aleksandrs Jerofejevs ar kārtīgiem šķēlieniem ātri panāca 2:0 par labu Olimpam. Mājinieki arī otro nogriezni spēles grožus neatlaida – pusspēlē Olimp jau panāca graujošo 4:0, pēc kā Mogo treneri izšķīrās par vārtsargu maiņu - Renāru Kazanovu nomainīja Henrijs Ančs. Tas Mogo neglāba – jau trešās trešdaļas ievadā Olimps panāca 5:0, pilnībā sagraujot Mogo cerības uz atspēlēšanos.... goda vārtus Mogo gan guva pārtraucot savu piecu periodu sauso sēriju, bet uzvara Olimpam.

Intervija - Maksims Širokovs, HK «Olimp» aizsargs

Pēc uzvaras Olimp nostiprinājās Virslīgas otrajā vietā tikai par diviem punktiem atpaliekot no līderes Liepājas, tiesa kurzemnieki Virslīgā nospēlējuši par trim spēlēm vairāk.