Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Jūrmala" – "Rapla"

Šodien piektajā vietā esošie «Jūrmalas» basketbolisti uzņēma divas pozīcijas zemās esošo Raplas «Avis Utilitas» vienību. Spēles pirmajā puslaikā nebija skaidrs, kura no komandām nosaka spēles gaitu. Ja pirmajās minūtēs pateicoties trāpīgiem tālmetieniem vadībā izvirzījās viesi, tad jau pēc piecām minūtēm aina laukuma un uz tablo rādīja, ko pretēju. Savukārt otrajā ceturtdaļā jau atkal priekšā bija Igaunijas klubs. Tomēr tās pašas ceturtdaļas beigās jau «Jūrmalas» basketbolisti atkal pārņēma vadību, un šoreiz jau uz ilgu laiku. Puslaiku mājinieki jau pabeidza ar solīdu handikapu 50-39. Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki ieguva arī 20 punktu pārsvaru, lielā mērā izšķirot spēles likteni. «Raplas» vienībai neko mainīt tā arī neizdevās, un «Jūrmalas» klubs svinēja panākumu mačā ar 70-52.