Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" 89:81 Jekaterinburgas "UGMK"

"TTT Rīga" piektās kārtas spēlē sagaidīja nopietns izaicinājums – pieckārtējās Eirolīgas čempiones Jekaterinburgas "UGMK". Pretinieču komanda ir viena no labākajām Eiropā.

Britnija Grainere, Džonkila Džonsa un Emma Mēsemane, kura ir pašreizējā sieviešu NBA čempione un fināla vērtīgākā spēlētāja, kopā ar pārējām «UGMK» basketbolistēm ir bieds jebkurai komandai. Tikmēr «TTT» joprojām spēlē nepilnā sastāvā un nākas iztikt bez Kitijas Laksas un Karlīnes Pilāberes. Debija rīdzinieču sastāvā amerikāņu saspēles vadītājai Marinai Meibrijai. Mārtiņa Zībarta trenētā komanda aizvadīja lielisku pirmo puslaiku. Liels nopelns tieši Meibrijai, kuras debija ienesa jaunu dzīvību «TTT» uzbrukumā. Izcilu puslaiku aizvadīja Binta Drammeha, kura ar 14 punktiem pirmajā puslaikā, ļāva atpūtā «TTT» doties vadībā – 43:42. Kaislībām sitot augstu līmeni, otro tehnisko piezīmi par tiesnešu kritizēšanu saņēma «TTT» galvenais treneris Mārtiņš Zībarts. Atlikušo spēles daļu komandu vadīja Matīss Rožlapa. Tomēr rīdzinieces nesalūza. Meibrijas un Drammehas sniegums ļāva atgriezt «TTT» spēlē. Spēles izskaņā Meibrija guva piecus punktus pēc kārtas. Tas bija spēles lūzums. «TTT» izcīnīja pirmo uzvaru šosezon, sensacionāli pārspējot Eirolīgas grandu «UGMK» ar 89:81. «TTT» nākamā spēle pēc nedēļas izbraukumā pret Orenburgas «Nadežda».

Savukārt savu līdzjutēju priekšā rīdzinieces atgriezīsies 11. decembrī, kad uzņems Anetes Šteinbergas pārstāvēto Venēcijas komandu.