Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - Jekaterinburgas "UGMK"

TTT Rīga ļoti smagā un līdzīgā cīņā svinēja uzvaru pār vienu no pasaules stiprākajām komandām Jekaterinburgas UGMK 89 pret 81 Vairāk Raimonds Gekišs.

Debija rīdzinieču sastāvā amerikāņu saspēles vadītājai Marinai Meibrijai. Tieši Meibrija guva «TTT» pirmos punktus. Mārtiņa Zībarta trenētā komanda aizvadīja lielisku pirmo puslaiku. Liels nopelns tieši Meibrijai, kuras debija ienesa jaunu dzīvību «TTT» uzbrukumā. Rīdzinieces visos statistikas rādītājos uzrādīja līdzvērtīgu sniegumu. «TTT» ciešā aizsardzība un samainīšanās ar pretspēlētājām sagādāja «UGMK» lielākās problēmas. Izcilu puslaiku aizvadīja Binta Drammeha, kura ar 14 punktiem pirmajā puslaikā, ļāva atpūtā «TTT» doties vadībā – 43:42.

Kaislībām sitot augstu līmeni, otro tehnisko piezīmi par tiesnešu kritizēšanu saņēma «TTT» galvenais treneris Mārtiņš Zībarts. Atlikušo spēles daļu komandu vadīja Matīss Rožlapa. Pēc Zībarta izraidīšanas, «UGMK» īsā laikā guva sešus punktus. Tomēr rīdzinieces nesalūza. Meibrijas un Drammehas sniegums ļāva atgriezt «TTT» spēlē. Spēles izskaņā Meibrija guva piecus punktus pēc kārtas. Tas bija spēles lūzums. «TTT» izcīnīja pirmo uzvaru šosezon, sensacionāli pārspējot Eirolīgas grandu «UGMK» ar 89:81.