Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" - HK "Liepāja"

Raksturojot līderu duelī kopumā, jāatzīst - tā bija absolūti līdzīga cīņa, kura uzvarētāju noteica nianses. Pirmajā trešdaļā «Kurbada» vienību vadībā Lauris Rancevs. Rezultatīvākā izvērtās otrā trešdaļa. Vispirms liepājnieks Māris Diļevka skaitliskajā vairākumā panāca izlīdzinājumu. Pavisam drīz izgājienā divi pret viens «Kurbada» uzbrucējs Jānis Straupe ļāva vadību atkal izbaudīt laukuma saimniekiem. Taču tā bija pēdējā reize. Jau pēc pāris minūtēm lietuvietis Marks Kaļeiņikovs ļāva liepājniekiem rezultātu izlīdzināt otrreiz, bet vēl pēc īsa brīža viņš guva savus otros vārtu spēlē, un jau ar 3-2 vadībā bija viesi. Pēdējā perioda sākumā skaistu sev neraksturīgu reidu ar trāpīgu metienu vārtos noslēdza «Kurbada» aizsargs Jēkabs Rēdlihs, un uz tablo atkal līdzsvars 3-3. Tomēr pēdējais vārds piederēja «Liepājas» hokejistiem. Mārtiņš Oskars Freimanis guva uzvaras vārtus un kurzemnieki svinēja vērtīgu uzvaru ar 4-3.

Intervija - Jēkabs Rēdlihs, HK «Kurbads» aizsargs

Pēc panākumu liepājnieki nostiprinājās tabulas līderu godā, «Kurbadu» apsteidzot jau par trim punktiem, tiesa, aizvadījuši četras spēlēs vairāk par viņiem.