Izaicinājuma kauss handbolā. Dobeles Tenax – AHC Potaissa Turda

To, ka Rumānijas klubs būs ciets rieksts «Tenax» handbolistiem, varēja nojaust jau ņemot vērā Rumānijas handbola tradīcijas, gan arī fakts, ka pirms pāris gadiem «Potaisas» klubs kļuva par šī kausa ieguvējiem. Spēles sākums izvērtās par labu rumāņiem. Viņi lielāko puslaika daļu atradās dažus vārtus priekšā dobelniekiem. Pirmais puslaiks beidzās 19-16 viesu labā. Šķiet svarīgākais, ka «Tenax» saglabāja izredzes uz labvēlīgu iznākumu spēlē. Pēc pārtraukuma, jāatzīst, ka nekas radikāli nemanījās. «Potaisas» klubs turpināja savu spēli un atradās 2-4 vārtus priekšā dobelniekiem. Arī mūsējie centās, cik spēja, tomēr pienākt tuvāk rezultātā tā īsti neizdevās. Spēles gala iznākums 38-35 viesu labā. Tomēr trīs vārtu deficīts vērtējams pozitīvi pret tik spēcīgu pretinieku.  «Tenax» rindās visvairāk 7 vārtus guva Māris Veršakovs, tomēr labākā spēlētāja balvu saņēma Aivis Jurdžs.