Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" - HS "Rīga"

Kurbads bija uzvarējis visās 12 līdzšinējās spēlēs. Savukārt HS Rīga izcīnījusi 3 uzvaras 13 mačos. Puse no viesu komandas sastāva nupat U18 izlases rindās pārbaudes spēlēs, divreiz zaudēja un izcīnīja vienu uzvaru pret Norvēģijas vienaudžiem. Mača sākumā nospiedošs pārsvars Kurbadam. Tas gan deva tikai vienus gūtus vārtus, kad no vārtu priekšas izcēlās Juris Štāls. HS Rīgā galvenais treneris Oļegs Sorokins gan ar to nebija mierā. Viesi sakārtoja savu spēli un lieliski spēlējot vārtsargam Rūdolfam Lazdiņam pirmajā periodā vairs netika pārspēti. Pēc tam gan jaunie hokejisti pretestību vairs nespēja izrādīt... Otrajā periodā mājinieki guva četrus bez atbildes vārtus. Trešajā trešdaļā HS Rīga sabruka pavisam - Kurbads guva vēl 5 vārtus un svinēja sezonas graujošāko uzvaru ar 9-0.