Latvijas handbola līga. Dobeles "Tenax" - Rīgas "Celtnieku"

Latvijas handbola čempioni Dobeles «Tenax» trešdien savā laukumā ar 43:38 uzvarēja principiālos sāncenšus Rīgas «Celtnieku». Abas komandas virslīgā iepriekš bija uzvarējušas visās turnīra spēlēs.

Ilgi gaidītajā mačā Dobeles komandā astoņus vārtus guva Māris Veršakovs, bet «Celtniekam» 13 vārti bija Aliakseja Haisas rēķinā. Laukuma saimnieki jau pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā un pirmo puslaiku noslēdza ar piecu vārtu pārsvaru (25:20). Pēc pārtraukuma «Tenax» turējās drošākā vadībā un ar disciplinētāku sniegumu laukumā nosargāja uzvaru, gūstot piekto panākumu piecās spēlēs. Dienas otrā spēlē HK «Ogre» viesos ar 29:23 pārspēja «Jūrmalas Sporta» handbolistus. Uzvarētājiem astoņus vārtus guva Arvis Laganovskis.

Turnīra tabulas galvgalī vadībā ir HK «Ogre», kas gan aizvadījusi vairāk spēļu nekā tuvākie sekotāji «Tenax» un «Celtnieks».