Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - "RFS"

Lai kļūtu par čempioni Rīga FC vajadzēja neizšķirtu vai uzvaru, bet RFS cīņu par zeltu turpinātu tikai svinot panākumu. Sākumā RFS lielisks stūra sitiens kuru no vārtu priekšas noslēdza Aleksandrs Solovjovs – viesi vadībā ar 1-0. Puslaika izskaņā RFS uzbrucējs Darko Lemajičs nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja viesu komandu mazākumā. Pēc pārtraukuma RFS nopelnīja iespēju izpildīt 11m soda sitienu - Slavko Blagojevičs gan to nerealizēja trāpot pa vārtu pārliktni. Rīgā FC uzreiz metās atspēlēties un masveidīgu uzbrukumu ar vārtu guvumu noslēdza Elvis Stuglis Neizšķirts 1-1. Īstā cīņā mājinieki spēja šo rezultātu noturēt līdz finālsvilpei un svinības varēja sākties – Riga FC kronēti par 2019.g. Latvijas čempionvienību.

Intervija - Elvis Stuglis, «Riga FC» aizsargs
Intervija - Ritvars Rugins, «Riga FC» pussargs

Par Latvijas čempioniem Riga Fc kļuva otro gadu pēc kārtas un nākamgad atkal spēlēs UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā.