FIBA Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "Bourges Basket"

Savukārt dāmu basketbola flagmanis TTT Rīga šodien aizvadīja trešo spēli FIBA Eirolīgā. Pretiniekos Buržas "Tango". Vairāk Raimonds Gekišs.

Šī vakara pretinieces, trīskārtējās Eirolīgas čempiones no Francijas, sezonu arī sākušas ar diviem zaudējumiem. Tāpēc abas komandas bija kaujinieciski noskaņotas šovakar izcīnīt pirmo uzvaru. Spēles sākums veiksmīgāks tieši viešņām, kurām izdevās gūt pirmos piecus punktus. Kļūdas aizsardzībā un vājā metienu precizitāte ļāva ceturtdaļas lielāko daļu vadībā atrasties «Bourges Basket». Tomēr Bintas Drammehas sniegums «TTT» pēc pirmajām desmit minūtēm deva 3 punktu pārsvaru. Otrās ceturtdaļas sākumā «TTT» spēlēja jau pārliecinošāk. Kates Krēsliņas precizitāte ļāva rīdziniecēm iegūt lielāko pārsvaru spēlē +5. Tomēr ceturtdaļas vidusdaļā Buržē basketbolistes lauza spēles gaitu. Izcīnot vairāk atlēkušās bumbas «TTT» zonā ieguva otrās iespējas metienus. Turklāt sekmīgāk meta no distances. Puslaika pārtraukumā «TTT» devās ar septiņu punktu deficītu – 29:36.

Katastrofālais otrā puslaika sākums «TTT» izpildījumā ļāva «Bourges Basket» iegūst vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, ko rīdziniecēm neizdevās atlikušajā laikā sadeldēt. «TTT» cīnījās līdz pat spēles beigām, bet tas neapdraudēja Buržē uzvaru. Savā laukumā piekāpjoties ar 55:70, Latvijas čempiones piedzīvoja trešo zaudējumu.