Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "USK Praha"

Rīdziniecēm starta pieciniekā izgāja visas trīs ārzemnieces - līdz ar to sākums ļoti līdzvērtīgs - punkts, punktā. Iesaistot vietējās spēlētājas TTT pat izvirzījās minimālā vadībā. Pāris rīdzinieču paviršības gan pēc pirmajām desmit minūtēm deva 6 punktu pārsvaru. 2. ceturtdaļā Mārtiņš Zībarts spēlē iesaistīja pavisam jaunas spēlētājas un viešņu pārsvars strauji pieauga. Uzbrūkot ar ļoti labu precizitāti gan no tuvas, gan tālas distances Prāgas komanda bija guvusi divreiz vairāk punktus par mājiniecēm. Līdz puslaika pauzei gan mājinieces ar lielu cīņassparu un daudz labāku precizitāti metienos samazināja starpību 32-37. Otrajā puslaikā rīdzinieces pievīla ļoti daudz pieļautās kļūdas. Mazliet pietuvoties brīžiem ļāva vien agresīva spēle groza tuvumā un daži metieni no distances. Lai arī TTT cīnījās līdz beigām, Prāgas uzvaru nespēja apdraudēt. Rīgas komandai zaudējums ar 66 – 73.