EHF Challenge cup handbolā. "Tenax" - "Dudelange"

Kā zināms, pirmajā cīņā viesos dobelnieki uzvarēja ar divu vārtu starpību. Tāpēc šodien dobelnieku uzdevums šķita mazliet vieglāks- sliktākajā gadījumā varēja zaudēt ar mīnus 1. Skaidrs, ka «Tenax» handbolisti laukumā devās ar daudz augstāku mērķi- kā nosargāt iekrāto, un jau ar pirmajām minūtēm pārpildīto skatītāju tribīņu  priekšā ieguva vadības grožus. Puslaiks beidzās 14-9. Pēc pārtraukuma «Tenax» ilgu laiku saglabāja sešu vārtu vadību. Tomēr tad uznāca vājuma brīdis un luksemburgieši vienubrīd panāca vairs mīnus 1. Tomēr tad dobelnieki atkal visu atgrieza iepriekšējās sliedēs un izcīnīja uzvaru mačā ar 28-24. Divu spēļu summā panākums ar sešu vārtu pārsvaru un ceļazīme turnīra trešo kārtā.