Latvijas futbola virslīga. "Riga" FC - FK "Daugavpils"

Lai Rīga FC izcīnītu titulu jau šovakar, viņiem pašiem bija jāuzvar Daugavpils komanda un jācer, ka RFS nespēs uzvrēt Mettu.

Pirmajā puslaikā Rīga dominēja bumbas kontrolē, bīstami momenti pie daugavpiliešu vārtiem gan bija retums. Labāko iespēju izveidoja Oļegs Laizāns. Pēc viņa tālšāviena bumba skāra Daugavpils kapteini Danielu Balodi, lidoja vārtos, bet viesus glāba vārtsargs Kučers.

Pēc pārtraukuma izpaudās rīdzinieku pārsvars meistarībā. Lielisks tālšāviens padevās Vladislavam Fjodorovam. Rīgā vadībā ar 1-0.
Jau kompensācijas laikā serbu leģionārs Paničs uzstādīja mača gala rezultātu 2-0 rīdzinieku labā.

Intervija - Aleksejs Višņakovs, «Riga FC» pussargs

Pateicoties uzvarai Rīga ļoti pārliecinoši nostiprinājusies turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.