Latvijas futbola virslīga

«Valmiera Glass» – «Ventspils»

Šosezon veiksmīgi spēlējošie «Valmiera Glass» futbolisti savā laukumā uzņēma trešajā vietā esošo «Ventspils» klubu. Spēles pirmajās 15 minūtēs iniciatīvu ieguva viesi - ventspilnieki. Tomēr tad spēle izlīdzinājās, un bīstamākas epizodes radīja valmierieši. Pirmais puslaiks gan pagāja bez vārtu guvumiem. Pēc pārtraukuma joprojām vairāk vārtu gūšanas momentus radīja mājinieki. Tāpēc nebija brīnums, ka pēc labas individuālās darbības nigērietis Toluvalase Emanuels Arokodare panāca 1-0 «Valmieras» labā. Turpinājumā mājiniekiem vēl bija vairākas izdevības pārsvaru palielināt. Trīs labas epizodes radās aktīvajam Erikam Punculim, taču šoreiz tās palika neizmantotas. Beigu daļā viena izdevība beidzot radās arī ventspilniekiem, taču bez rezultāta. Spēles beigās ātrajā uzbrukumā valmierieši nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko veiksmīgi izmantoja portugālis Žorže Teišeira un noformēja mājiniekiem pelnītu uzvaru pār «Ventspils» klubu ar 2-0.

Intervija - Ēriks Punculs, «Valmiera Glass ViA» uzbrucējs

«Liepāja» – «Jelgava»

Dienu iepriekš atvadījušies no galvenā trenera Aleksandra Starkova, «Liepājas» futbolisti aizvadīja principālu maču ar tabulā blakus esošo «Jelgavas» komandu. Arī šajā mačā viss izšķīrās otrajā puslaikā. Tūlīt pēc pārtraukuma mājinieks Jānis Ikaunieks pēc stūra sitiena ar galvu guva pirmos vārtus spēlē. Puslaika vidū mazliet negaidītā veidā «Liepājas» kluba pārsvaru palielināja portugālis Amansiu Fortešs. Bet vēl pēc apmēram 10 minūtēm rezultātu uz 3-0 noapaļoja nigēriešu leģionārs Ričards Fraidejs. Līdz ar to spēles liktenis bija izšķirts neatgriezeniski. Tikai pašā izskaņā «Jelgavas» labā prestiža vārtus guva Ņikita Ivanovs. Tādējādi «Liepājas» futbolisti guva vērtīgu uzvaru pār tuvākajiem konkurentiem ar 3-1, un tagad abām komandām ir pa 29 punktiem un dalīta sestā pozīcija.