Latvijas hokeja virslīgas turnīrs "Kurbads" - "Mogo"

Šogad virslīgas turnīrā cīnīsies astoņas komandas. Tomēr skaidrs, ka starp favorītiem noteikti būs principālie pretinieki – «Mogo» un «Kurbads». Turnīra un spēles pirmos vārtus 10. minūtē guva «Kurbads» uzbrucējs Lauris Rancevs. Tomēr jau apmēram pēc piecām minūtēm «Mogo» hokejists Artūrs Homjakovs rezultātu izlīdzināja. Otrajā trešdaļā notikumi risinājās līdzīgi. Pēc «Mogo» aizsargu kļūdas saspēlē vispirms «Kurbada» spēlētājs Mārcis Zembergs panāca 2-1, bet pēc tam ar tik pat skaitu raidījumu vārtos atbildēja «Mogo» snaiperis Elvis Želubovskis. Pēdējā periodā ar 3-2 vadībā izvirzījās «Mogo» - precīzs bija pieredzējušais uzbrucējs Vladimirs Mamonovs. Taču spēles beigas piederēja «Kurbada» hokejistiem. Sešu minūšu laikā viņi spēja gūts trīs bezatbildes vārtus. Vispirms izceļoties Mārtiņam Gipteram, tad Krišjānim Rēdliham, un jau pēdējo ripu Juris Upītis radīja tukšos vārtos, un «Kurbads» svinēja uzvaru mačā ar 5-3.