Latvijas futbola virslīga. "Metta" - BFC "Daugavpils"

Ar diviem mačiem šovakar sākās Latvijas futbola virslīgas otrais aplis. Plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

Vispirms FK «Metta» savā laukumā uzņēma BFC «Daugavpils» komandu. Šīs sezonas pirmajā savstarpējā mačā Latgales komanda bija pārāka ar 1-0. Maču labāk iesāka «Daugavpils» - viesi izveidoja pāris bīstamus pus momentus. Puslaika vidū iniciatīvi pārņēma mettieši - labas iespējas neizmantoja Jēkabs Lagūns un Tamirlans Džamulutdinovs. Otrajā puslaikā rīdzinieki turpināja uzbrukt aktīvāk - vispirms norībināja vārtu stabu. Pēc tam Normunds Uldriķis arī nespēja bumbu iedabūt vārtos no metriem 13. «Daugavpils» gan savu iespēju garām nepalaida - kolumbietis Naisirs Munjoss izvirzīja vadībā viesus ar 1-0. Mača pēdējā sekundē Džamalutdinovs varēja izraut neizšķirtu tomēr sita pāri vārtiem - līdz ar to uzvara ar 1-0 izcīnīja BFC «Daugavpils».

Intervija - Verners Zalaks, «BFC Daugavpils» pussargs

Pateicoties šai uzvarai, BFC «Daugavpils» pacēlusies uz 4.pozīciju, bet «Metta» joprojām ir astotā.