LBL. "Jūrmala Betsafe" 90:97 BK "Ogre"

Pirmajā mačā BK «Ogre», savā laukumā, uzvarēja ar +18. Arī otrajā duelī - pārpildītajā «Jūrmalas» ģimnāzijas zālē ogrēniešus atbalstīja valsts prezidents Raimonds Vējonis. Mača sākumā «Jūrmalai» vadību deva vairāki Roberta Krastiņa trīspunktu metieni. Turpinājumā laukumā daudz cīņas. Iniciatīvu «Ogre» pārņēma spēlējot agresīvāk - groza tuvumā labi bija Magone un Apsītis. Pēc 1. ceturtdaļas plus 2 «Ogrei». Pēc mazā pārtraukuma ļoti līdzvērtīga spēkošanās - vīrišķīga cīņa punkts punktā. Puslaika izskaņā labāki bija jūrmalnieki - ātra pāreja uzbrukumā, pēc pirmajām 20 minūtēm laukuma saimniekiem deva vadību ar 47-41.

Otrajā puslaikā Ogre sagrieza spēli kājām gaisā. Pašaizliedzīga cīņa aizsardzībā un precīzi tālmetieni ļāva viesiem pārņemt vadību. Mača izskaņa bija saspringta - «Jūrmala» saglabāja cerības izglābties, bet «Ogre» spēja noturēt uzvaru ar 97-90. Bronzas sērijā BK «Ogre» ir vadībā ar 2-0.