LBL. BK "Ogre" 78:60 "Jūrmala Betsafe"

Pērn BK «Ogre» un «Jūrmala Betsafe» jau tikās cīņā par Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļām. Toreiz negaidīti pārliecinoši ar 3:0 visā sērijā triumfēja jūrmalnieki. Tieši Mārtiņa Gulbja trenētajai komandai padevās lielisks spēles sākums. Jūrmalas leģionārs Karls Montgomerijs atklāja spēles rezultātu, un kopumā krietni rezultatīvāk jūrmalnieki darbojās «Ogres» aizsardzības zonā. Pretī ogrēnieši ievadā deva vairākus neprecīzus metienus. Ceturtdaļas vidū Uģis Pinete panāca jau plus desmit «Jūrmalai», bet Edgara Lasenberga aktivitāte noturēja mājiniekus spēlē, kurus klātienē atbalstīja valsts prezidents – Raimonds Vējonis. «Ogre»puslaika vidusdaļā atguvās un pat ieguva piecu punktu pārsvaru, bet Edgara Jeromanova aktivitāte apslāpēja mājinieku izrāvienu. Pēc pirmā puslaika 36:38 «Jūrmalas» labā. Diametrāli pretēji iesākās otrais puslaiks. Edgara Lasenberga aktivitāte ievadīja 12:0 izrāvienu, kam nebija gatavi jūrmalnieki. Uzņemto ritmu BK «Ogre» noturēja līdz pat spēles beigām, svinot uzvaru ar 78:60. Rezultatīvākais «Ogres» sastāvā ar 19 punktiem Edgars Lasenbergs.

Intervija - Edgars Lasenbergs, BK «Ogre» aizsargs

Šobrīd sērijā BK «Ogre» izvirzījusies vadībā ar 1:0. Nākamā spēle ceturtdien, 2. maijā – Jūrmalā. Bronzas sērijā uzvarētāju noskaidros līdz kādas komandas trīs uzvarām.