LBL. BK "Ventspils" - "Jūrmala Betsafe"

Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas pamatturnītrā abās savstartpējās spēlēs uzvarēja Ventspils basketbolisti. Tiesa, uzvaras nebija ļoti pārliecinošas - tikai ar 10 un 14 punktu starpību. Tāpēc nebija īsti skaidrs, cik lielu pretestību jūrmalnieki mājiniekiem spēs izrādīt. Spēles sākums izvērtās samērā līdzīgs, tomēr pirmās ceturtdaļas beigās jau 7 punktu pārsvaru iekrāja ventspilnieki. Otrajā ceturtdaļā mājinieki savu pārākumu vienubrīd pieaudzēja līdz 18 punktiem un šķita, kas jūrmalniekus gaida sagrāve. Tomēr līdz lielajam pārtraukumam viesi samazināja atpalicību uz pusi 41-50. Otrajā puslaikā jūrmalnieki neapstājās un drīz panāca neizšķirtu 55-55. Tālāk - jo trakāk – jau drīz tablo rādīju plus 5 punktus jūrmalniekiem. Taču tas nebija pēdējais pavērsiens un atkal vadību ieguva mājinieki. Līdz spēles beigu sirēnai viesi centās mainīt gaitu, tomēr pēdējās minūtes labāk nospēlēja ventspilnieki un izcīnīja grūtu uzvaru mačā ar 86-78. Uzvarētaju labā 19 punktus guva Rihards Lomažs un Ingus Jakovičs, bet zaudētājiem 21 punktu sakrāja Kaspars Vecvagars.