EČ handbolā 2020 kvalifikācija. Igaunija 18:24 Latvija

Cīņa pret igauņiem Tallinā nesolīja nekādu vieglo pastaigu – zaudējuma gadījumā igauņu izredzes uz iekļūšanu Eiropas čempionātā izkvēpētu gaisā. Arī mums ļoti noderētu uzvaras pār ziemeļu kaimiņiem. Spēles sākumā igauņi ļoti agresīvi spēlēja pret mūsu līderi Daini Krištopānu, bet neskatoties uz to ludzānietis tāpat bija pietiekami rezultatīvs. Pie vadības Latvijas tika tikai pirmā puslaika beigās, bet arī tikai uz mirkli – pēdējie uzbrukumi veiskmīgāki igauņiem un atpūtā ejot 11:10 igauņu labā. Uz otro puslaiku laukumā iznāca pavisam cita Latvijas izlase – teicamā aizsardzība no mūsu pieredzējušajiem vīriem pavēra pretuzbrukumu iespējas mūsu ātrajiem malējiem spēlētājiem – jau pašā sākumā četri vārti pēc kārtas svaru kausus nosvēra par labu Latvijai. Šis arī bija spēles lūzuma punkts – otrajā puslaikā Latvija tiešām bija mazliet, bet labāka komanda un uzvara ar 24:18.

Intervija - Ģirts Lielienfelds, Latrvijas handbola valstsvienības saspēles vadītājs
Intervija - Dainis Krištopāns, Latvijas handbola valstsvienibas labais ārējais spēlētājs

Šī bija Latvijas izlases otrā uzvara šajā ciklā, nākamā spēle Latvijai jau svētdien Valmierā pret Igauniju.