LBL. "Jūrmala/Betsafe" - LU

Gan «Jūrmala», gan LU palika ārpus apvienotās Latvijas/Igaunijas līgas izslēgšanas spēlēm. Tāpēc 2 nedēļas tās bijušas bez spēļu prakses.
Mača sākumā izteikti groza tuvumā saimniekoja «Jūrmala» ar Lauri Blauu priekšgalā - tas deva izrāvienu 11-0. Blaus 1.ceturtdaļā guva 10 punktus un jūrmalnieki to uzvarēja ar 21:9. Divpunktu metienus trāpot ar 57% precizitāti, «Jūrmala» pirmo puslaiku uzvarēja ar 13 punktu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma mājiniekiem pārsvaru ļāva palielināt labāka cīņa par atlēkušajām bumbām uzbrukumā. Lielā mērā pateicoties ātrai pārejai uzbrukumā un pieredzei «Jūrmala» svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru mačā ar 72 pret 56.

Intervija - Lauris Blaus, BK «Jūrmala» centra spēlētājs

Pēc šīs uzvaras Jūrmala sērijā līdz 3 uzvarām ir vadībā ar 1-0. Otrā sērijas spēle norisināsies piektdien Rīgā, Latvijas Universitātes laukumā.