Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - "Valmiera Glass ViA"

Pašreizējie valsts čempioni kluba «Riga» futbolisti sava jaunā trenera Oļega Kubareva vadīti uzņēma «Valmiera Glass» komandu. Pretēji gaidītajām pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja valmierieši, tomēr sitienu pa vārtiem faktiski nebija. Taču 32. minūtē valmieriešu afrikāņu leģionārs Pasifiks Hektors Gbaguidi pēc standartsituācija panāca 1-0 viesu labā. Puslaika izskaņā abas komandas apmainījās ar bīstamām epizodēm. Otrajā puslaika cīņas raksturs mainījās-iniciatīvu pilnībā pārņēma rīdzinieki. Tikai bija viena problēma,-kaut cik bīstamas epizodes pie valmieriešu vārtiem tikpat kā neradās. Viesi labi izstāvējās, bet «Rigas» klubs aizsardzību nespēja uzlauzt. Rezultāts nemainījās un diezgan sensacionālu uzvaru ar 1-0 svinēja Valmieras klubs.

Intervija - Krišs Kārkliņš, «Valmiera Glass VIA» kapteinis

Ar divām uzvarām divās spēlēs Valmieras futbolisti pakāpās uz otrajā vietu tabulā, bet «Rigas» klubs noslīdēja uz ceturto pozīciju.