HK "Kurbads" hokejisti fināla trešajā spēlē gūst pirmo uzvaru

Latvijas hokeja čempionātā šovakar trešā finālspēle – Kurbads savā laukumā pret Mogo. Uzvara Kurbadam ar 3 pret 1. Visā sērijā nu 2-1 Mogo labā. Par spēli plašāk Māris Rīmenis.

Intrigai visā sērijā Kurbadam nepieciešama uzvara. Kaut arī, reiz komanda finālā tieši pret Mogo atspēlējās un uzvarēja no 0 pret 3.

Pirmā perioda vidū skaistus vārtus Mogo labā guva Rihards Marenis. Tas pats Marenis , par kura spēlēšanu Mogo rindās play off bija tik daudz diskusiju un pretenziju no citu komandu puses, ar 1- 0 Mogo labā arī beidzās pirmais periods kaut izdevības vēl bija, abām komandām.

Otrā perioda pašā sākumā, pirmajā minūtē Martiņš Cipulis panāca neizšķirtu 1 – 1. Drīz vien vēl bija laba izdevība Kurbadam panākt arī vadību.

Spēle līdzīga un spraiga, gluži kā divas iepriekšējās finālā. Vēlāk vēlreiz Kurbadam iespēja, 1 pret 1nu, Braņča izgājiens, bet atkal nekā,. Tobrīd joprojām 1- 1. vairāk bīstamu izdevību tomēr Kurbadam. Priekšpēdējā minūtē veterāns Jānis Sporukts arī panāca 2 – 1 Kurbadam, tāds rezultāts pirms beigu daļas.

Trešajā trešdaļā Kobe Jass guva vārtus un jau 3- 1 Kurbadam, nopietns pieteikums uzvarai. Kurbads šo uzvaru arī nosargāja, beigās visā sērijā līdz četrām uzvarām nu 2- 1 Mogo labā.