Latvijas virslīga futbolā. RFS-"Liepāja"

Pērnā bronzas medaļas ieguvēja RFS vienība RTU stadionā, Rīgā uzņēma Liepājas klubu. Pirmajā puslaika minimāls teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, taču bez reāliem vārtu gūšanas momentiem. Tikmēr otrajā puslaikā jau aktīvāk uzbruka RFS. Ilgu laiku tas nedeva nekādu augļus uz tablo bija divas vientuļas nulles. Spēles atrisinājums kļuva zināms tika pašās cīņas beigās. Vispirms apmēram 8 minūtes pirms finālsvilpes austriešu leģionārs Tomaš Simkovičs ar skaistu sitienu vadībā izvirzīja rīdziniekus. Pēc brīža bumba pabija arī RFS vārtos, taču liepājnieki to izdarīja ar pārkāpumu, tāpēc vārtu guvums netika ieskaitīts. Tikmēr divas minūtes pirms spēles beigām treknu punktu spēlei pielika RFS uzbrucējs ukrainis Maksims Marusičs. Ar līdzīgu sitienu viņš uzstādīja mača galarezultātu 2-0 RFS labā.

Intervija - Kaspars Ikstens. RFS kapteinis

Pateicoties 2-0 uzvarai RFS futbolisti kļuvuši par līgas līderiem pēc pirmās kārtas.