Latvijas Hokeja virslīgas pusfināls. HK "Kurbads" 3:0 "Zemgale/LLU"

Mača sākumā abas komandas bija aktīvas uzbrukumā brīžos, kad katra bija nopelnījusi iespēju spēlēt vairākumā. Perioda vidū gan atdzīvojās HK «Kurbads» - ātrā uzbrukumā lielisku koordināciju nodemonstrēja Jānis Straupe - viņš pieskārās ripai esot gaisā un ieraidīja to vārtos. Tiesneši ļoti ilgi pētīja video atkārtojumu tomēr vārtu guvumu ieskaitīja! 1-0 HK «Kurbads» vadībā. Otro periodu ar agresīviem uzbrukumiem sāka «Zemgale/LLU», tomēr ripu vārtos nespēja iedabūt... «Kurbadam» ar to veicās labāk - skaisti izspēlētu vairākumu ar precīzu metienu noslēdza Jānis Sprukts. Rīdzinieki vadībā ar 2-0. Noslēdzošajā trešdaļā uz «Kurbada» vārtu guvumu ar precīzu metienu atbildēja arī «Zemgale». 1 - 3 gan viņi nepanāca, jo tiesneši uzskatīja, ka vārti gūti neatļautā veidā. Līdz ar to HK «Kurbads» svinēja uzvaru mačā ar 3-0.

Intervija - Jēkabs Rēdlihs, HK «Kurbads» aizsargs

Sērijā līdz 4 uzvarām HK «Kurbads» ir vadībā ar 2-0. Nākamie divi mači norisināsies Jelgavā.