Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" - HK "Prizma"

Turnīra līderi «Mogo» hokejisti savā laukumā uzņēma «Prizmas» komandu, kas ieņem ceturto vietu. Prizmieši turpina cīņu par vietu trijniekā par spīti tam, ka sezonas gaitā komandas rindas atstāja vairāki Latvijā pazīstami spēlētāji. Šīs dienas spēle bija jūtams «Mogo» pārākums un gandrīz visu laiku radās iespaids, ka laukuma saimnieki ir vairākumā. Tādā veidā jau pirmajā periodā Elvis Želubovskis un Kaspars Saulietis panāca 2-0. Otrajā trešdaļā «Mogo» aprobežojās ar tikai ar Saulieša otro rezultatīvo metienu, bet pēdējā periodā vispirms Jānis Ozoliņš panāca «Mogo» četru vārtu pārsvaru, uz ko «Prizmas» vienība atbildēja ar Kārļa Tiltiņa vārtu guvumu. Līdz ar to līderi svinēja stabilu uzvaru pār «Prizmu» ar 4-1.

Intervija - Elviss Želubovskis, HK «Mogo» uzbrucējs

Abas komandas saglabāja savas pozīcijas tabulā, un tas nozīme izslēgšanās spēlēs krustos nūjas vēlreiz.