Portugāles futbola valstsvienība

Portugāles izlase uz Rīgu izlidoja vakar pēcpusdienā ar savu privāto lidmašīnu – Lielākā pasaules futbola zvaigzne Krištianu Ronaldo arī kopā ar komandu. Latvijā Portugāļus sagaidīja policijas konvojs, kas zibenīgi Eiropas čempionus nogādāja Rīgas centra viesnīcā. Diemžēl, bet portugāļi autogrāfu sniegšanā līdzjutējiem nav atsaucīgi.

Andris Auziņš, LTV žurnālists

Treniņu Portugāle aizvadīja Skonto stadionā – arī Ronaldo pēc 13 gadu pauzes atgriežas mūsu šajā laukumā – toreiz zaudējām ar 0:2. Tobrīd 19 gadus vecais futbolists guva vienus vārtus! Šoreiz treniņu filmēt var vien 15 minūtes, būtībā tā ir vien iesildīšanās – portugāļi nedaudz slēpjas – viņiem šī uzvara ir ļoti vajadzīga!!!

Intervija - Fernandu Santušs, Portugāles futbola valstsvienības galvenais treneris
Intervija - Gints Freimanis, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs
Intervija - Žao Moutiņjo, Portugāles futbola valstsvienības pussargs

Latvijas valstsvienība savu pēdējo treniņu aizvadīja no rīta – bet Arkādijā. tātad spēles stadionā Skonto – mūsējie nav trenējušies.

Intervija - Aleksandrs Starkovs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Rītdien mūsējie izies ar augstu paceltu galvu. Latvija negrib uzspēlēt futbolu kopā ar zvaigznēm – mūsējie cīnīsies pret viņiem, lai uzvarētu!

Intervija - Vitālijs Jagodinskis, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs
Intervija - Gints Freimanis, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs

Latvijas un Eiropas čempiones Portugāles sīkstēšanās Skonto stadionā būs īpaša – visas biļetes ir izpirktas, bet nebēdājiet – LTV7 Skonto stadionam tiešraidē pieslēgsies piektdien 20:30.

Komentāri

Kategorijas