Ministru kabinetā sveic paralimpiešus

Latvijas republikas ministru prezidents šodien Ministru kabinetā sveica paralimpiešus kuri šovasar veiksmīgi startēja RIO paralimpiskajās spēlēs.

Riodežaneiro paralimpiskās spēles Latvijai bija veiksmīgākās vēsturē – izcīnītas četras medaļas – Edgaram Bergam bronza lodes grūšanā, Aigaram Apinim zelts diska mešanā, savukārt Diānai Dadzītei zelts šķēpa mešanā un bronza diska mešanā. Ar šiem panākumiem arī šodien Ministru kabinetā sportistus sveica ministru prezidents Māris Kučinskis. Pie sarunu galda ar ministru pārrunāti dažādi temati – arī vairākas sfēras, kuras jāuzlabo, lai attīstītu paralimpisko sportu Latvijā.

Intervija - Daiga Dadzīte, Latvijas paralimpiskās komitejas prezidente

Šis multifunkcionālās halles projekts šobrīd gan ir tikai pašā sākuma stadijā. Četrkārtējais paralimpiskais čempions Aigars Apinis bija gandarīts par iespēju aci pret aci ministram pastāstīt par paralimpiskā sporta ikdienu un problēmām, kā arī iespējām to attīstīt. Apinis pēc pārdomu brīža noslēdzoties RIO spēlēm ir apņēmības pilns turpināt sportista karjeru.

Intervija - Aigars Apinis, četrkārtējs paralimpiskais čempions

Tokijas paralimpiskās spēles norisināsies 2020. gadā, bet vēl pirms tām - pēc diviem gadiem arī ziemas paralimpiskās spēles Pjenčanā Dienbvidkorejā.

Komentāri

Kategorijas