Diena līdz Latvijas-Portugāles Pasaules kausa atlases spēlei

Jau rīt gada lielākais notikums Latvijas futbolā – izbraukumā Faro Latvija tiksies ar šībrīža Eiropas čempioniem – Portugāli ar Krištianu Ronaldo sastāvā.

Portugāles izlase uz treniņu ieradās laikus...visi labākie ir sastāvā. Cik ļoti populārs ir Ronaldo var redzēt kaut vai paskatoties tikai uz kameru darbību - visi objektīvi pavērsti pasaules superzvaigznes virzienā. LTV kameru ieraudzīja arī pats Ronaldo. Portugāle ir izteikta favorīte, tur nav šaubu – arī čempionu galvenais treneris Fernandu Santušs Latviju zina ļoti labi un mums būs jāpārsteidz portugāļi ar kaut ko jaunu.

Intervija - Fernandu Santušs, Portguāles vastsvienības galvenais treneris

«Pret Latviju vēl trenējot Grieķijas izlasi spēlējām bieži – šķiet, ka četros gados bija sešas spēles. Jau tad Latviju analizēju ļoti rūpīgi un zinu jūsu spēlētājus – Rudņevs spēlē bundeslīgā.»

Ar krietni mazāku ažiotāžu tik tikko ir sācies arī Latvijas treniņš. Neiztika arī bez vairākiem portugāļu mediju jautājumiem Marianam Paharam. Latvijai spēlēt pret Portugāli ir vēl nebijis izaicinājums.

Intervija - Marians Pahars, Latvijas valstsvienības galvenais treneris
Intervija - Gints Freimanis, Latvijas valstsvienības aizsargs

Spēle norisināsies 30 000 skatītāju klātbūtnē un tiesneši būs no Skotijas. Tie paši soģi tiesāja arī Latvijas neizšķirtu 1:1 pret Turciju «Skonto» stadionā. Šāds rezultāts Faro būs milzīgs panākums.

Komentāri

Kategorijas