PK atlases spēle futbolā. Andora - Latvija

Latvijas futbola izlase pirmajā Pasaules kausa izcīņas atlases spēlē viesos tikās ar Andoru. Par spēli stāsta Matīss Timofejevs.

Spēle ar Andoru bija tā retā reize, kad jau pirms mača bijām izteikti favorīti. Gan fani, gan komanda, gan arī treneri gaidīja tikai un vienīgi uzvaru. Pirms spēles treniņā diemžēl traumu guva uzbrucējs Artjoms Rudņevs, līdz ar to uzbrukuma smailē spēlēja tikai Valērijs Šabala. Spēli iesākām cerīgi – daudz uzbrukām – radījām arī vairākus pusmomentus, bet ne Šabalam, ne Dāvim Ikauniekam bumbu vārtos raidīt neizdevās. Pēc tam andorieši spēlēja asi – katrā divcīņā uz noteikumu pārkāpšanas robežas – arī daudz tēloja. Spēles temps kritās – nespējām izveidot sakarīgus uzbrukumus – labākas iespējas pat bija Andoriešiem. Otro puslaiku gan sākām lieliski pēc tālas piespēles uz priekšu veiksmīgi ar galvu sita Valērijs Šabala – kļūdījās andoriešu vārtsargs un Latvija vadībā ar 1 pret 0. Turpinājumā diemžēl Latvijas futbolisti neko sakarīgu nespēja izmantot. Iniciatīvu pārņēma Andoras komanda. Paldies Dievam nevienu no momentiem viņi nespēja izmantot un Latvijai ļoti samocīta uzvara pār Andoru ar 1 pret 0.

Intervija - VALĒRIJS ŠABALA, Latvijas izlases uzbrucējs
Intervija - MARINAS PAHARS, Latvijas izlases galvenais treneris

Lai arī kā, bet tomēr Latvijas kontā ir trīs punkti. Tie šobrīd dod otro vietu B grupā. Latvijai nākamā spēle 7.oktobrī savā laukumā ar Fēru salām, kas negaidīti spēlēja 0 pret 0 ar Ungāriju.

Komentāri

Kategorijas