Latvijas futbola izlase gatava spēlei ar Luksemburgu

Jau rīt Latvijas futbola valstsvienībai pēdējā pārbaudes spēle pirms pasaules kausa kvalifikācijas cikla. Pretiniekos Luksemburga. Par pēdējiem jaunumiem pirms spēles stāsta Matīss Timofejevs.

Latvijas izlases galvenā trenera Mariana Pahara prātu pirms Pasaules kausa kvalifikācijas cikla sākuma nomoka dažādas domas. Spēlētāji, Trenera rīcībā dažādu apstākļu dēļ nebūt nav visi labākie spēlētāji. Lielākie robi ir aizsardzības centrā. Ierindā ir Kaspars Gorkšs, bet nav viņa ierastā partnera Kaspara Dubras. Arī Vitālijs Jagodinskis nav labākajā gatavībā. Treniņos šajā pozīcijā iespēlēti arī Vitālijs Maksimenko un balsta pussargs Igors Tarasovs. Šī vakara treniņā blakus Gorkšam spēlēja Tarasovs un paredzams, ka tieši šāds duets cementēs Latvijas aizsardzību mačā ar Luksemburgu. Pilnīgi gatavs nav arī nesen Latvijas pasi ieguvušais centra pussargs Kristians Damiens Torress.

Intervija - Marians Pahars, Latvijas izlases galvenais treneris

Luksemburgas izlasi nedrīkst nenovērtēt – virkne spēlētāju pārstāv Vācijas, Francijas un Beļģijas augstāko līgu komandas.

Intervija - Luks Holcs, Luksemburgas izlases galvenais treneris

«Pēdējos gados Latvijas komanda ir ļoti progresējusi. Labi spēlējusi ar Turciju un Islandi. Lielākais Latvijas spēks ir komandas spēle.»

Spēle ar Luksemburgas valstsvienību Latvijas izlasei jau rītvakar, bet Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru Mariana Pahara vadītā komanda ar spēli izbraukumā pret Andoru uzsāks nākam otrdien. Šo spēli no 21.15 varēsiet vērot arī LTV7 tiešraidē.

Komentāri

Kategorijas