Latvijas futbola virslīgas sezonas jaunumi

Šis būs pirmais čempionāts bez «Skonto» dalības, kas nesaņēma A licenci dalībai Virslīgā. Pirms sezonas par galvenajiem favorītiem uz čempionu titulu tiek uzskatītas divas Kurzemes komandas «Liepāja» un «Ventspils». Šīm komandām gan lielu konkurenci var sagādāt arī «Jelgava», kas atklājusi, ka šīs sezonas budžets Zemgales klubam ir lielāks nekā «Liepājai» – tie ir 800 tūkstoši eiro.

Intervija - Vitālijs Astafjevs, FK «Jelgava» galvenais treneris

Līdzjutēju interesi piesaistījušas divas jaunpienācējas no Rīgas. Viena no tām ir pērnās sezonas 1.līgas čempione FC «Riga», kas pērn saucās «Caramba Dinamo». Šosezon krietni pastiprināts sastāvs un arī mērķis liels – iekļūt Eirokausos. Otra jaunpienācēja ir Rīgas Futbola skola. Pagājušogad RFS trešā vieta 1.līgā, bet šosezon ļoti spēcīgs sastāvs. Rīdzinieku rindās ir arī izlases spēlētājs Aleksejs Višņakovs un virkne izīrētu «Skonto» futbolistu.

Intervija - Maksims Krivuņecs, «RFS» ģenerāldirektors

Šosezon Virslīgā komandas aizvadīs četrus apļus, kas nozīmē, ka katra ar katru spēlēs četras reizes. Pirmā spēle rīt Liepājā, kur pērnās sezonas čempioni uzņems Jūrmalas Spartaku.

Komentāri

Kategorijas