Uzklausa LTV valdes atskaiti par paveikto trīs gadu laikā

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izbraukuma sēdē Latvijas Televīzijā (LTV) uzklausīja LTV valdes locekļu Ivara Beltes, Sergeja Ņesterova un Māra Skujiņa atskaiti par paveikto aizvadīto trīs gadu laikā.

Uzrunājot LTV kolektīvu, NEPLP un Sabiedriskās konsultatīvās padomes pārstāvjus, Ivars Belte uzsvēra, ka kopš 2013. gada ir izdevies paveikt nozīmīgas pārmaiņas, stiprinot LTV saturu un zīmolu, žurnālistu profesionalitāti, piesaistot skatītāju uzmanību.

„Man ir lepnums par ziņu dienesta darbu, par darba organizāciju, uzdrīkstēšanos, par sarežģītām tiešraidēm, ko esam nodrošinājuši, par jaunajiem seriāliem, balvu „Kilograms kultūras“ kopā ar Latvijas Radio, par mūsu veidotajām dokumentālajām filmām, par LTV darbinieku atbildību,“ uzrunā sacīja I.Belte. Viņaprāt, papildu LTV satura un tehnoloģiskajai attīstībai, nozīmīgākās vērtības, par kurām arī turpmāk jārūpējas LTV vadībai, ir ziņu dienesta redakcionālā neatkarība un LTV zīmols - uzticamība, auditorijas piesaiste zīmolam.

S.Ņesterovs savā uzrunā norādīja, ka LTV trīs gadu laikā ir godam pildījusi un turpina pildīt galveno sabiedriskā medija uzdevumu – kalpot Latvijas sabiedrības interesēm. Paveikto darbu satura stiprināšanā pierāda, ka no ceturtās vietas Latvijā skatītāko TV kanālu topā, LTV ir izdevies nostiprināties otrajā vietā, uzsvēra S.Ņesterovs.

LTV Arodbiedrības valdes priekšsēdētāja Sarmīte Plūme sēdes dalībniekus informēja, ka arodbiedrības valdes sēdes darba kārtībā izskatīti divi jautājumi - par atbalsta izteikšanu darba turpināšanai LTV valdes locekļiem Ivaram Beltem un Sergejam Ņesterovam. Arodbiedrības septiņi valdes locekļi vienbalsīgi atbalstījuši to, lai LTV valdes priekšsēdētāja amatā darbu turpinātu I.Belte, bet S.Ņesterova turpmāko darbību valdē atbalstījuši daži no arodbiedrības valdes locekļiem.

Ņemot vērā, ka šā gada aprīlī noslēdzas esošās LTV valdes pilnvaru termiņš, NEPLP šobrīd veic nepieciešamos priekšdarbus, lai nepieciešamības gadījumā, likumā noteiktā kārtībā, tiktu izraudzīta jauna LTV valde. 24. februārī NEPLP tiksies ar LTV valdes locekļiem, lai vērtētu katra valdes locekļa darbu.

Komentāri

Kategorijas