Gudrs, vēl gudrāks. 9. klašu fināls!

9.klases finālā piedalās:


Meitene, kura dejo tautasdejas, dzied korī un vēlas kļūt par ārsti – tā ir SABĪNE LIEPNIECE no Rīgas Pļavnieku pamatskolas. Viņu spēlē atbalsta vēstures un sociālo zinību skolotāja SIGNE JANA RUBĪNA!


Finālā viņa ir otro reizi, pirms diviem gadiem līdz uzvarai pietrūka 1 punkts! Meitene, kura dzīvi vēlas saistīt ar dabas zinībām, sportiste un māklsiniece – tā ir LIEGA KRASOVSKA no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas un kopā ar viņas klases audzinātāja INĀRA PLAKANE!


Kā nākamā – vienmēr smaidīgā rokdarbniece, kura apgūst arī ģitārspēli un dejo līnijdejas DINA SOMA no Nīcgales pamatskolas! Dinu atbalstīs ķīmijas un fizikas skolotāja LIGITA RUBINE!


Nākotni mums šodien pārstāvēs vēl viena jaunkundze, kura organizē dažādus pasākumus un darbojas skolas pašpārvaldē – tā ELĪNA SMETAŅINA no Šķibes pamatskolas un viņu spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» atbalsta matemātikas skolotāja un klases audzinātāja MAIJA MIRDZA NEĻĶE!

Savas emocijas un talantu viņa uzzīmē, bet sapņo kļūt par aktrisi! Tā ir PAULA KĻAVIŅA no Rojas vidusskola un kopā ar viņu klases audzinātāja LELDE EŠENVALDE!

Vienīgais puisis 9. klašu finālā – jaunais fotogrāfs un datorspeciālists, kurš lepojas ar Latvijas ātro internetu! Un tas ir RŪDOLFS AGRIS STILVE no Vecumnieku vidusskolas un kopā ar viņu šodien latviešu valodas un literatūras skolotāja INGRĪDA SEGLIŅA!

Komentāri

Kategorijas