Krastu mačs

15. un 16 augustā Nacionālās Operas skvērā Krastu mačs notiks jau sesto reizi. Šobrīd cīņā starp Daugavas labā un kreisā krasta komandām ar 3 pret 2 vadībā ir kreisais krasts. Arī šogad krastu mačā piedalīsies 48 komandas, tai skaitā gan Latvijas aktieru komanda, mūziķi, politiķi un, protams, arī Latvijas televīzijas komanda. Politiķu komandā solījies startēt arī Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Divas stundas pirms diennakts basketbola maratona, pasākumu atklās trīspunktu metienu un bumbas triekšanas grozā no augšas konkursi.

Lielākā interese kā ierasts ir par slam-dunk konkursu. Pērn tas nenotika lietus dēļ, bet šogad tajā piedalīsies pasaules labākie šajā elementā – Džastins Darlingtons, Rafals Lipeks, divkārtējais čempions no Latvijas Kristaps Dārgais un šī pasākuma debitants no ASV Kriss Steiplss.

Intervija - Raimonds Elbakjans, «Krastu mača» organizators

Grandiozais šovs un basketbola spēle 24 stundu garumā 15. un 16. augustā Rīgā norisināsies Nacionālās operas skvērā. Visu diennakti to varēsiet vērot Lsm.lv sabiedrisko mediju mājaslapā – atsevišķas spēles un šovi arī LTV7 tiešraidēs.

Komentāri

Kategorijas