Latvijas futbola izlase

Latvijas futbola valstsvienībai 28.martā Prāgā aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli pret mūsu grupas līderiem čehiem. Par mūsu izlases gatavošanos gaidāmajai spēlei vairāk zina stāstīt Andris Auziņš.

Latvijas valstsvienība gatavošanos pirmajai kvalifikācijas spēlei šogad aizvadīs Vācijas pilsētā Nirnbergā. Šāda prakse nav pārsteigums – Marians Pahars līdzīgi rīkojās arī pirms spēles Nīderlandē – šoreiz mūsu futbola katlu uzvārījusi  mūsu vienīgā Bundeslīgas uzbrucēja Artjoma Rudņeva neizsaukšana uz šo spēli.

Intervija - Marians Pahars, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

Galvenais treneris paredz, ka Rudņevs izlasē nespēlēs arī tuvākajās kvalifikācijas cikla spēlēs, taču pavisam durvis uz valstsvienību Rudņevs nav aizcirtis.

Intervija - Marians Pahars, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

Čehijā debiju sporta menedžera amatā piedzīvos Māris Verpakovskis, viņa piesaistīšana izlasei bijusi Pahara ideja.

Jaunumi arī tik ļoti nepieciešamā stadiona būvēšanā – panākta vienošanās par Krišjāņa Barona ielā esošā stadiona atjaunošanu. Projekta izmaksas izaugušas līdz 10 miljoniem eiro, lai gan iepriekš summa bija mazāka. 8,5 miljoni no vajadzīgās naudas pieš. Stadionā būs ap 5,5 tūkstošu skatītāju vietu, bet būvei jābūt pabeigtai 2017.gada maijā.

Komentāri

Kategorijas